Strony www

Tworzenie stron www

strony Bochnia, Brzesko, Tarnów Strona internetowa jest jednym z najważniejszych narzędzi marketingu. Pozwala w łatwy i szybki sposób przekazać klientowi niezbędne informacje. Jest też skuteczną formą reklamy dostępną w każdym momencie - coraz więcej osób rozpoczyna poszukiwanie firmy właśnie od internetu - zadbaj o to by potencjalny klient znalazł tam właśnie twoją ofertę.

Tworzę zarówno niewielkie strony wizytówki, większe serwisy informacyjne jak i rozbudowane portale z całą masą informacji. Stworzoną witrynę można w każdej chwili rozbudować o dodatkowe elementy lub wprowadzić zmiany graficzne. Projekt może zawierać wszystkie funkcje, skrypty typowe dla stron www: formularz kontaktowy, galerię zdjęć, slider i wiele wiele innych - od Ciebie zależy zawartość twojej strony.

Jak przebiega proces tworzenia?

tworzenie stron internetowych

Jaki jest koszt strony internetowej?

Każda strona www jest inna, dlatego nie da się z góry określić ceny za jej wykonanie. Zależy ona od ilości podstron oraz funkcji jakie ma zawierać. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Ceny za stronę wizytówkę dla małej frmy rozpoczynają się od 400 zł.

"Każda rzecz, którą budujemy - w finale buduje nas samych." - Jim Rohn